Do zdaj (četrtek, 3. 12. 2020 ob 13.30) še nismo prejeli informacij glede sprememb pri načinu delovanja vrtca v prihodnjem tednu. Vse kaže, da bomo tudi naslednji teden odprti le za nujno varstvo.

Glede na neugodne epidemiološke razmere smo z občino ustanoviteljico dogovorjeni, da za nujno varstvo uporabljamo enoto PALČEK in enoto KRIŽE, če je to nujno potrebno.

Nujno varstvo želimo nuditi vsem tistim otrokom, ki ga nujno potrebujejo, zato si želimo, da bi v tej situaciji vsi iskali možnosti, kako si lahko medsebojno pomagamo. Z odgovornostjo, razumevanjem in solidarnostjo.

Dosegljivi smo na našo telefonsko številko tajništva, kamor nas lahko tudi pokličete, če druge rešitve glede varstva vašega otroka ne bi našli.

Hvala za sodelovanje, razumevanje in strpnost,