SPOŠTOVANI STARŠI.

V juliju in avgustu 2020 bo v enoti Deteljica potekala energetska sanacija, zato bo razporeditev oddelkov enote Deteljica spremenjena.

Do 10.7. oddelki ostajajo v enoti Deteljica (s 6.7. se jim pridruži še oddelek iz OŠ Bistrica).

Od 13.7. naprej bodo oddelki razporejeni na naslednje lokacije: enota Križe, enota Palček, dislocirani oddelek Kovor, 2 oddelka pa do 17.7. še ostajata v enoti Deteljica.

Od 20.7. bodo vsi oddelki razporejeni v enoto Križe, enoto Palček in dislocirano enoto Kovor.

Podrobnejši razpored je na povezavi: http://vrtectrzic.splet.arnes.si/files/delightful-downloads/2020/06/Razpored-julij-avgust-2020-za-star%C5%A1e-4.pdf

Prosimo, da si razpored dobro ogledate ter se v primeru, da želite, da bodo vaši sorojenci na isti lokaciji, obrnite na vodjo enote Deteljica Andrejo Pogačnik – po elektronski pošti andreja.pogacnik@vrtec-trzic.si. – najkasneje do jutri, srede 1.7., do 12. ure.

V vednost: v primeru premikov ne moremo več zagotavljati, da otrok, ki ga premikamo, ostane skupaj s svojimi vrstniki iz oddelka (torej starši izbirate ali bo vaš otrok med večinoma svojimi vrstniki ali pa v družbi sorojenca in njegovih vrstnikov).

Ob premiku otroka v drugo enoto oz. dislocirani oddelek prenesite tudi otrokove potrebščine (garderoba, copati).

Iskreno se vam zahvaljujemo za razumevanje in prilagodljivost v tej posebni situaciji.

Želimo vam zdrave in igrive poletne dni!

Ravnateljica Vrtca Tržič

Tatjana Blaži