Starše vljudno vabimo na prvo srečanje v sklopu šestih predavanj.

V četrtek, 14. oktobra 2021, ob 17. uri v enoti Palček bo prevavateljica Nataša Brzin, univ. dipl. ped., svetovalna delavka z vami na temo KAKŠEN JE MOJ ODNOS Z OTROKOM?

Na našem prvem srečanju bomo skušali odgovoriti na vprašanja kot na primer: kakšna je vzgoja v današnjem času in kakšna je pri tem vloga staršev; kako otroke vzgajamo za samostojnost in kako jim postaviti meje; kaj je otrokova trma in kako ravnati v najtežjih trenutkih.

Verjamemo, da bomo skupaj prišli do odgovorov, spodbud in podpore za nadaljnje ravnanje v svojih vsakodnevnih izzivih.

Za udeležbo je potrebna potrebna predhodna prijava najkasneje do ponedeljka, 11. 10. 2021, po telefonu na 04 5971 600 ali e-pošti na naslov info@vrtec-trzic.si, prav tako pa bo po predhodni najavi za vaše otroke možno tudi varstvo. Udeležba je mogoča ob izpolnjevanju pogojev PCT.

Vabljeni!