»Ne zavrzi oblek, ohrani planet« je slogan enega od projektov Ekošole, kjer smo aktivno vključeni tudi v Vrtcu Tržič. V lanskem letu smo v okviru projekta in Evropskega tedna zmanjševanja odpadkov v sodelovanju s Komunalo Tržič pripravili izmenjevalnico oblačil. Ker je bil odziv odličen, smo se odločili, da postane izmenjevalnica stalen dogodek v naših vrtcih.

Vabimo vas, da v tednu od 6. do 10. novembra v enote Križe, Palček in Deteljica prinesete čista in dobro ohranjena oblačila, ki jih vaši otroci ne potrebujejo več in bi jim radi podarili nov dom.

Oblačila bodo za izmenjavo na voljo med 13. in 17. novembrom 2023.

Izmenjevalnica je namenjena vsem.

Prinešenih in odnešenih oblačil ne bomo šteli, veseli bomo, da premajhna oblačila ne bodo postala odpadek, pač pa bodo našla otroke, ki jih bodo z veseljem nosili.

VABLJENI K SODELOVANJU!

Vrtec Tržič