Spoštovani starši.

V preteklih tednih smo v vrtcu zaznali velik porast različnih nalezljivih bolezni. V teh primerih starši peljete otroka k zdravniku in upoštevate njegova navodila gleda zdravljenja ter ponovne vključenosti otroka v vrtec po preboleli bolezni. V primeru otrokove odsotnosti ga odjavite v aplikaciji Vasco Web, kamor vnesete tudi vzrok za izostanek oziroma navedite vrsto bolezni. Ta podatek je za nas ključnega pomena, zaradi možnosti omejevanja širjenja te bolezni že v začetni fazi.

Obenem vas ponovno prosimo, da v kolikor je otrok bolan, ostane doma, saj tako pripomore k zdravju cele skupine. Doma se bo bolje počutil in tudi hitreje pozdravil.

Organizacija in oblikovanje skupin poteka po modelu B in priporočilih NIJZ, zato je mešanje otrok med skupinami omejeno in minimalno, kljub temu pa so informacije o boleznih zelo dragocene.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in sodelovanje.
Želimo si, da bi se v primeru stisk, vprašanj ali predlogov obrnili na nas.

Veliko zdravja vam želimo.

Vrtec Tržič

Dostopnost