Spoštovani starši.
 
Počasi prehajamo v pedagoško delo v poletnih mesecih, ko si vsi zaslužimo nekaj predaha od vsakodnevnega ritma. Prosimo vas, da nam odsotnost svojega otroka v poletnih mesecih zaradi organizacije dela vrtca sporočite takoj, ko bo možno. Našim zaposlenim – kot tudi vašim otrokom – privoščimo oddih za vso družino.
Prosimo vas za sodelovanje ter vnos tudi krajših tedenskih odsotnosti v aplikaciji Vasco Web vsaj do četrtka, 16. junija 2022, do 10. ure oziroma takoj, ko imate informacije. Začasna odjava z znižanim plačilom v juliju in avgustu je možna le z oddajo obrazca za odjavo (http://www.vrtec-trzic.si/obrazci/).
Otroci se počitnic zelo veselijo, zato jim skušajte omogočiti vsaj teden dni odsotnosti iz vrtca.

Sporočamo vam, da bosta skozi celo poletje odprti enoti Deteljica in Križe.
Enota Palček bo zaprta med 18. 7. in 19. 8. 2022.
Dislocirani oddelek v Lomu bo zaprt med 11. 7. in 19. 8. 2022.
Dislocirani oddelki v Kovorju bodo zaprti med 18. 7. in 19. 8. 2022.
Dislocirana oddelka v Pristavi, oddelek v OŠ Bistrica ter oddelek v OŠ Tržič delujejo do vključno 1. 7. 2022 (zadnji dan) in bodo zaprti od 4. 7. 2022 dalje.
 
Oblikovali bomo tedenske skupine, v katerih se bodo glede na možnosti družili otroci enake starosti.
Ob prehodu otrok v glavne enote bodite pozorni, da s seboj prinesete tudi otrokove potrebščine (garderoba, copati).
 
Želimo vam zdrave in igrive poletne dni!
 
Ravnateljica Vrtca Tržič
Tatjana Blaži

Dostopnost